O nas

Doświadczenie i wiedza całego zespołu Alfafire.pl

Jesteśmy firmą działającą w branży ochrony ppoż. nieprzerwalnie od kilku lat. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Profesjonalizm naszych pracowników sprawi, że podjęcie współpracy z firmą AlfaFire otrzymacie Państwo obsługę na najwyższym poziomie w najniższych cenach. Korzystanie z wiedzy naszych pracowników jest dla Państwa gwarancją najwyższych usług, kompetencji i profesjonalizmu.).

 

 

 

 

 

nasz zespół 2. Alfafire PPOŻ Skarżysko

Wiedza przeciwpożarowa – ochrona przeciwpożarowa PPOŻ Warszawa i Skarżysko

W skład naszego zespołu wchodzą rzeczoznawcy do spraw zabezpieczeń PPOŻ., specjaliści PPOŻ., inspektorzy PPOŻ., ratownicy medyczni a także funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej. Nasza kadra to absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Politechniki Warszawskiej i Łódzkiej. Dzięki swej wiedzy i doświadczeniu osoby te służą profesjonalną obsługą urządzeń ppoż., a także doradzą w kwestii zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kadra naszego zespołu stale podnosi swe kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z dziedziny ochrony przeciwpożarowej, a także u wiodących producentów urządzeń przeciwpożarowych.

 

 

Alfafire.pl – twoje bezpieczeństwo w naszych rękach

Alfafire.pl powstało w 2019 roku – założycielem firmy jest wykwalifikowany technik i inżynier pożarnictwa oraz strażak w jednej osobie. Zbudował profesjonalną firmę z zespołem wykwalifikowanych osób. Zespół inżynierów przeciwpożarowych Aflafire.pl ma wszechstronną wiedzę na temat naukowych zasad, na których opierają się przepisy przeciwpożarowe.

 

 

 

 

 

Firma AlfaFire wspiera administratorów, zarządców a także właścicieli budynków w zapewnianiu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Choć teren naszego działania to głównie województwo mazowieckie oraz świętokrzyskie (Warszawa, Otwock, Pruszków, Piaseczno, Garwolin, Legionowo, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Grójec, Radom, Szydłowiec, Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski) to jesteśmy otwarci na współpracę z terenu całej Polski.