...

Zabezpieczenie przeciwpożarowe planów zdjęciowych

Realizacja filmu, serialu, czy spotu reklamowego to ogromnie trudna czynność, w którą zaangażowanych jest mnóstwo osób takich jak aktorzy, reżyserzy, kamerzyści, oświetleniowcy czy dźwiękowcy. Wiemy, że ogromne zagrożenie może na nas czekać na planie filmowym. W prawie każdej produkcji filmowej, serialu czy filmie pełnometrażowym występują sceny z użyciem ognia czy materiałów pirotechnicznych. W każdym z tych przypadków, podczas nagrań wymagane jest zabezpieczenie planu filmowego pod względem zagrożeń PPOŻ.

zabezpieczenie ppoż planu filmowego

 

Profesjonalne usługi przeciwpożarowe Warszawa

 

Nasza firma Alfa Fire profesjonalizuje się się w zabezpieczeniach produkcji filmowych, serialowych a także spotów reklamowych. Posiadamy wozy bojowe Straży Pożarnej wraz z ekipą wyszkolonych strażaków. Podczas zlecenia udajemy się na plan firmowy, aby przed przystąpieniem do pierwszych nagrań stwierdzić, czy miejsce jest prawidłowo zabezpieczone. Zwracamy uwagę na każdy szczegół. Nasz strażak,  który będzie do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania nagrań, będzie wyposażony w podręczny sprzęt gaśniczy, będzie prawidłowo zabezpieczony w obranie ochronne oraz będzie miał przy sobie apteczkę ze sprzętem do pierwszej pomocy. Przez cały czas będzie służył dobrą radą i pomocą z dziedziny ochrony przeciwpożarowej czy kwalifikowanej pierwszej pomocy.

 

Zabezpieczenie PPOŻ obiektów zdjęciowych przy produkcji filmu

 

Nasza kadra składa się ze specjalistów w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej. W naszym zespole pracują specjaliści z zakresu ochrony przeciwpożarowej, inspektorzy ochrony przeciwpożarowej, ratownicy medyczni a także strażacy Państwowej Straży Pożarnej. Stawiamy na rozwój i stale podnosimy swoje kwalifikacje, o czym mogą świadczyć nasze certyfikaty zdobywane przez od wykwalifikowanych jednostek.

 

Zabezpieczenie planów zdjęciowych PPOŻ Warszawa

 

Dzięki zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu, wiemy jak sprawdzić, czy system sygnalizacji pożarowej (SSP) działa poprawnie, wiemy też jak odłączyć dany element na potrzeby filmu, czy zainicjować alarm pożarowy. Wiemy też, gdzie powinien znajdować się podręczny sprzęt gaśniczy taki jak gaśnice czy hydranty – przeszkolimy całą ekipę jak go skutecznie użyć. Wykonamy plan ewakuacji na wypadek zagrożenia oraz zajmiemy się prawidłowym oznakowaniem dróg ewakuacyjnych.

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!