Slide INŻYNIERIA POŻAROWA na najwyższym poziomie

Usługi PPOŻ Skarżysko-Kamienna

Firma AlfaFire świadczy usługi PPOŻ nie tylko na terenie Warszawy, ale również w Skarżysku-Kamiennej. Zabezpieczenia przeciwpożarowe to nasza specjalność – jesteśmy na rynku od lat i cieszymy się dobrą opinią oraz dużym zaufaniem wśród odbiorców usług przeciwpożarowych. Specjalizujemy się w szeroko pojętym bezpieczeństwie pożarowym, oferując kompleksową pomoc techników i specjalistów.

Nasza oferta serwisu i usług PPOŻ w Skarżysku-Kamiennej obejmuje: przeglądy gaśnic i hydrantów, badanie wydajności hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, przeglądy i projekty instalacji przeciwpożarowych, przeprowadzanie szkoleń z praktycznego gaszenia pożarów oraz szkoleń z pierwszej pomocy i BHP. Zajmujemy się opracowaniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego i planów ewakuacyjnych, a także przeprowadzamy próbne ewakuacje.

PPOŻ Skarżysko-Kamienna

Zapewniamy dostawę, montaż, a także projekt, wykonawstwo, przeglądy i konserwacje urządzeń przeciwpożarowych w Skarżysku-Kamiennej i okolicy.

Zabezpieczenia przeciwpożarowe Skarżysko-Kamienna - ochrona i bezpieczeństwo to podstawa

W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym. Współpraca z nami przebiega bezproblemowo i sprawnie. Odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości we wszystkich aspektach związanych z bezpieczeństwem oraz zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie ochrony przeciwpożarowej, jak również bezpieczeństwa i higieny pracy.

Poza przeglądami przeciwpożarowymi, oferujemy przeprowadzenie szkoleń BHP i PPOŻ oraz przygotowanie pełnej dokumentacji PPOŻ. Uczestniczymy również w kontrolach przeprowadzanych przez Państwową Straż Pożarną. Cały czas się kształcimy i doszkalamy, dzięki czemu mamy wiedzę o najnowocześniejszych i najbardziej bezpiecznych technologiach na rynku, które z sukcesem wdrażamy u naszych klientów.

PPOŻ Skarżysko-Kamienna

Działamy w reżimie sanitarnym...

informacje dotyczące COVID-19

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wpływu rozprzestrzeniania się COVID-19 na samopoczucie i działalność naszych pracowników, ich rodzin, klientów, dostawców i naszej społeczności. W związku z tym podjęliśmy wszelkie środki ostrożności, aby Cię chronić i przestrzegać środków higieny wydanych przez władze rządowe. Zapewniamy, że wszyscy nasi pracownicy mają dostęp do niezbędnego sprzętu ochrony osobistej, aby kontrole lub naprawy były przeprowadzane w sposób bezpieczny i z największym szacunkiem dla wszystkich.

Dodatkowe usługi PPOŻ w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna PPOŻ

Wykonamy dla Państwa również instrukcję bezpieczeństwa pożarowego oraz – jeśli były wprowadzane zmiany w budynku – zaktualizujemy ją. Należy pamiętać, że aktualizacje instrukcji są wymagane nawet wtedy, kiedy zmiany nie występowały. Wtedy uaktualnienie dokumentu wykonuje się minimum raz na 2 lata. Aktualna instrukcja bezpieczeństwa jest konieczna, ponieważ są w niej opisane procedury ewakuacyjne oraz zasady postępowania w przypadku wystąpienia zagrożenia (nie tylko pożarowego). Cena tej usługi jest uzależniona od wielu czynników, więc jeśli jesteś zainteresowany wyceną, zgłoś się do nas! Już podczas pierwszej rozmowy oszacujemy przybliżoną wartość kosztów.

Przeprowadzamy przeglądy i legalizację gaśnic, przeglądy i badanie wydajności hydrantów, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego i wiele innych usług PPOŻ!

Specjalizujemy się w wykonywaniu przeglądów, konserwacji i legalizacji gaśnic wszystkich typów. Posiadamy autoryzację wiodących producentów. Obsługujemy systemy sygnalizacji pożarowej takich firm jak: Polon-Alfa, Bosch, Esser, Aritech, Schrack. Wykonujemy szkolenia dla pracowników z obsługi central pożarowych SSP. W zakres naszej oferty wchodzą także przeglądy drzwi i bram PPOŻ, doradztwo w zakresie ochrony PPOŻ, opracowanie oceny zagrożenia wybuchem, szkolenia z zakresu ochrony PPOŻ, a także usługi wysokościowe. Jeśli jesteś zainteresowany usługami PPOŻ w Skarżysku-Kamiennej i okolicy, to zapraszamy do kontaktu!

Ostatnio na blogu

Pożary paneli fotowoltaicznych

Fotowoltaika jest jednym z najprostszych do instalacji źródeł energii odnawialnej, dzięki czemu zyskuje na popularności. Jak wiemy instalacja fotowoltaiczna służy […]

Historia tryskaczy na przestrzeni dziejów

Ogień jest jednym z podstawowych i najważniejszym żywiołem w naszym nowoczesnym życiu. Towarzyszy on nam od dziesiątków tysięcy lat, jednak […]

Jakie są rodzaje gaśnic i co mówią nam ich oznaczenia?

Są najczęściej spotykanym zabezpieczeniem przeciwpożarowym i mają wszechstronne zastosowanie. Mowa oczywiście o gaśnicach. Co oznaczają ich oznaczenia, czy wystarczą do […]

Zaufali nam

1blt
galeria-północna- alfafire
pcpr otwock
Rem-techs
z-hotel1
DINO

Teren naszego działania to głównie dwa województwa: mazowieckie (Warszawa, Otwock, Piaseczno, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Radom, Kozienice, Grójec, Szydłowiec) oraz świętokrzyskie (Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Kielce, Starachowice, Końskie), lecz jesteśmy otwarci na współpracę na terenie całej Polski.