...

Slide INŻYNIERIA POŻAROWA na najwyższym poziomie

Usługi PPOŻ Skarżysko-Kamienna

Firma AlfaFire świadczy usługi PPOŻ nie tylko na terenie Warszawy, ale również w Skarżysku-Kamiennej. Zabezpieczenia przeciwpożarowe to nasza specjalność – jesteśmy na rynku od lat i cieszymy się dobrą opinią oraz dużym zaufaniem wśród odbiorców usług przeciwpożarowych. Specjalizujemy się w szeroko pojętym bezpieczeństwie pożarowym, oferując kompleksową pomoc techników i specjalistów.

Nasza oferta serwisu i usług PPOŻ w Skarżysku-Kamiennej obejmuje: przeglądy gaśnic i hydrantów, badanie wydajności hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, przeglądy i projekty instalacji przeciwpożarowych, przeprowadzanie szkoleń z praktycznego gaszenia pożarów oraz szkoleń z pierwszej pomocy i BHP. Zajmujemy się opracowaniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego i planów ewakuacyjnych, a także przeprowadzamy próbne ewakuacje.

PPOŻ Skarżysko-Kamienna

Zapewniamy dostawę, montaż, a także projekt, wykonawstwo, przeglądy i konserwacje urządzeń przeciwpożarowych w Skarżysku-Kamiennej i okolicy.

Zabezpieczenia przeciwpożarowe Skarżysko-Kamienna - ochrona i bezpieczeństwo to podstawa

W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym. Współpraca z nami przebiega bezproblemowo i sprawnie. Odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości we wszystkich aspektach związanych z bezpieczeństwem oraz zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie ochrony przeciwpożarowej, jak również bezpieczeństwa i higieny pracy.

Poza przeglądami przeciwpożarowymi, oferujemy przeprowadzenie szkoleń BHP i PPOŻ oraz przygotowanie pełnej dokumentacji PPOŻ. Uczestniczymy również w kontrolach przeprowadzanych przez Państwową Straż Pożarną. Cały czas się kształcimy i doszkalamy, dzięki czemu mamy wiedzę o najnowocześniejszych i najbardziej bezpiecznych technologiach na rynku, które z sukcesem wdrażamy u naszych klientów.

PPOŻ Skarżysko-Kamienna

Działamy w reżimie sanitarnym...

informacje dotyczące COVID-19

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wpływu rozprzestrzeniania się COVID-19 na samopoczucie i działalność naszych pracowników, ich rodzin, klientów, dostawców i naszej społeczności. W związku z tym podjęliśmy wszelkie środki ostrożności, aby Cię chronić i przestrzegać środków higieny wydanych przez władze rządowe. Zapewniamy, że wszyscy nasi pracownicy mają dostęp do niezbędnego sprzętu ochrony osobistej, aby kontrole lub naprawy były przeprowadzane w sposób bezpieczny i z największym szacunkiem dla wszystkich.

Dodatkowe usługi PPOŻ w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna PPOŻ

Wykonamy dla Państwa również instrukcję bezpieczeństwa pożarowego oraz – jeśli były wprowadzane zmiany w budynku – zaktualizujemy ją. Należy pamiętać, że aktualizacje instrukcji są wymagane nawet wtedy, kiedy zmiany nie występowały. Wtedy uaktualnienie dokumentu wykonuje się minimum raz na 2 lata. Aktualna instrukcja bezpieczeństwa jest konieczna, ponieważ są w niej opisane procedury ewakuacyjne oraz zasady postępowania w przypadku wystąpienia zagrożenia (nie tylko pożarowego). Cena tej usługi jest uzależniona od wielu czynników, więc jeśli jesteś zainteresowany wyceną, zgłoś się do nas! Już podczas pierwszej rozmowy oszacujemy przybliżoną wartość kosztów.

Przeprowadzamy przeglądy i legalizację gaśnic, przeglądy i badanie wydajności hydrantów, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego i wiele innych usług PPOŻ!

Specjalizujemy się w wykonywaniu przeglądów, konserwacji i legalizacji gaśnic wszystkich typów. Posiadamy autoryzację wiodących producentów. Obsługujemy systemy sygnalizacji pożarowej takich firm jak: Polon-Alfa, Bosch, Esser, Aritech, Schrack. Wykonujemy szkolenia dla pracowników z obsługi central pożarowych SSP. W zakres naszej oferty wchodzą także przeglądy drzwi i bram PPOŻ, doradztwo w zakresie ochrony PPOŻ, opracowanie oceny zagrożenia wybuchem, szkolenia z zakresu ochrony PPOŻ, a także usługi wysokościowe. Jeśli jesteś zainteresowany usługami PPOŻ w Skarżysku-Kamiennej i okolicy, to zapraszamy do kontaktu!

Ostatnio na blogu

System gaszenia gazem. Jakie wyróżniamy systemy gaszenia gazem?

Zabezpieczenia przeciwpożarowe stają się coraz bardziej zaawansowane i jednocześnie skomplikowane. Jednym z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie gaszenia pożarów jest system […]

Jak działa czujnik dymu, gazu i czadu? Jakie są między nimi różnice?

Dbając o bezpieczeństwo budynku, a także osób w nim przebywających wykorzystuje się obecnie monitoring i różnego rodzaju systemy alarmowe. Czy […]

Przepisy pożarowe dla budynków

W kontekście zagrożenia pożarem powinniśmy dążyć do osiągnięcia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, tak by ograniczyć zagrożenie dla zdrowia, życia i […]

Zaufali nam

1blt
galeria-północna- alfafire
pcpr otwock
Rem-techs
z-hotel1
DINO

Teren naszego działania to głównie dwa województwa: mazowieckie (Warszawa, Otwock, Piaseczno, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Radom, Kozienice, Grójec, Szydłowiec) oraz świętokrzyskie (Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Kielce, Starachowice, Końskie), lecz jesteśmy otwarci na współpracę na terenie całej Polski.